OSOBY
Zapraszamy do kontaktu
IMGP3270a
Katarzyna Freiwald
dyrektor kreatywny
+48 661 122 551
IMGP3267a
Karol Kusz
dyrektor artystyczny
+48 665 092 378
maria
Maria Nosal
manager - współpraca międzynarodowa
Olga Kapustka
Olga Kapustka
współpraca międzynarodowa
Marina Khanamiryan
Marina Khanamiryan
współpraca managerska

Studentka trzeciego roku studiów doktoranckich Instytutu Studiów Międzykulturowych Wdziała Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, mgr historii, specjalista w zakresie armenoznawstwa, stosunków międzynarodowych, kulturoznawstwa, historii. Menedżer w organizacji Fundacja Polsko-Ormiańska Լեհ – Հայկական Հիմնադրամ (Warszawa, Polska): Prezes organizacji „Współpraca ormiańsko – polska” (Erywań, Armenia).

Maria Mirochna
Maria Mirochna
wolontariusz

Na co dzień studentka administracji studiów magisterskich, w wolnych chwilach pasjonat gry na gitarze. Wychowana na muzyce regionalnej, sakralnej i klasycznej w jednym. Wyznająca zasadę: ,,dzień bez dźwięków muzyki, to dzień stracony“.

Andrzej Kalinowski
Andrzej Kalinowski
fotograf

Jestem z zawodu elektronikiem. Fotografia interesuje mnie od młodości. Praktycznie to mój drugi zawód. Jestem też podróżnikiem. Jeżdżę po świecie, oczywiście z aparatem i zatrzymuje to co zobaczę w obiektywie. Mam swoje wystawy fotograficzno-krajoznawcze. Współpracuję z Operą Krakowską fotograficznie oraz innymi muzykami. Ulubione tematy to: architektura, portret, średniowiecze i historia.