CD_Oh drogie perły

Oh drogie perły…

Najnowsza płyta CD zespołu Cracow Singers, to premierowa prezentacja nieznanych dotąd kolęd, które zapisane zostały w cennych Kancjonałach, powstałych i przechowywanych od ponad 400 lat w Opactwie Benedyktynek w podkrakowskich Staniątkach.
Wybrane kolędy śpiewane są w zarówno po łacinie jak i w urodziwym bardzo –  języku staropolskim. Sam zapis nutowy stanowią oryginalne partytury, partytury z uzupełnieniami w obrębie np. jednego lub dwóch głosów oraz autorskie opracowania kolęd w stylu renesansowych pieśni wielogłosowych, bazujących na temacie chorałowym.

Dzieciątko się narodziło

Join us

przesłuchania

dołącz do naszego zespołu
Chór kameralny Cracow Singers zaprasza do współpracy projektowej śpiewaków (sopran, alt, tenor, bas), w ramach koncertów i festiwali krajowych i zagranicznych we współpracy z polskimi i zagranicznymi dyrygentami.

Chór kameralny w przeciągu 6 lat swojej działalności zrealizował kilkadziesiąt projektów muzycznych w kraju i za granicą, zarejestrował 4 płyty CD oraz dokonuje europejskich premier najnowszych utworów we współpracy z światowej sławy kompozytorami. Współpracuje z zespołami instrumentalnymi należącymi do europejskiej czołówki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami w naszym archiwum

Co oferujemy:

  • Stałą projektową współpracę w ramach koncertów
  • Udział w ciekawych projektach i koncertach w kraju i za granicą
  • Współpracę z wybitnymi zespołami i artystami z kraju i zza granicy
  • Przyjazna atmosfera współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za zrealizowane projekty

Zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól.

Prosimy o załączenie do formularza dokumentów podlegających ocenie w postaci linku do nagrania audio bądź audio-wideo lub linku do przestrzeni dyskowej, na której może być zgromadzona dokumentacja (link musi być bez ograniczeń dostępu). Do formularza można dołączyć CV w formacie PDF lub DOC, DOCX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu oraz dodatkowego spotkania z wybranymi kandydatami.

Formularz aplikacyjny

    Skip to content