sub ursae

Sub Ursae

Polecamy naszą najnowszą płytę CD – SUB URSAE Under the Northern Sky, zawierającą wszystkie dotychczas znane utwory polskiego kompozytora epoki Renesansu, Wacława z Szamotuł.

Płyta zawiera również zrekonstruowany, we fragmentach najdłuższy znany utwór Wacława z Szamotuł – Lamentationes, którego światowa premiera nagraniowa ma miejsce na prezentowanej przez nas płycie.

Lamentatio secunda

Join us

przesłuchania

dołącz do naszego zespołu
Chór kameralny Cracow Singers zaprasza do współpracy projektowej śpiewaków (sopran, alt, tenor, bas), w ramach koncertów i festiwali krajowych i zagranicznych we współpracy z polskimi i zagranicznymi dyrygentami.

Chór kameralny w przeciągu 6 lat swojej działalności zrealizował kilkadziesiąt projektów muzycznych w kraju i za granicą, zarejestrował 4 płyty CD oraz dokonuje europejskich premier najnowszych utworów we współpracy z światowej sławy kompozytorami. Współpracuje z zespołami instrumentalnymi należącymi do europejskiej czołówki. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami w naszym archiwum

Co oferujemy:

  • Stałą projektową współpracę w ramach koncertów
  • Udział w ciekawych projektach i koncertach w kraju i za granicą
  • Współpracę z wybitnymi zespołami i artystami z kraju i zza granicy
  • Przyjazna atmosfera współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie za zrealizowane projekty

Zachęcamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego. Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól.

Prosimy o załączenie do formularza dokumentów podlegających ocenie w postaci linku do nagrania audio bądź audio-wideo lub linku do przestrzeni dyskowej, na której może być zgromadzona dokumentacja (link musi być bez ograniczeń dostępu). Do formularza można dołączyć CV w formacie PDF lub DOC, DOCX.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu oraz dodatkowego spotkania z wybranymi kandydatami.

Formularz aplikacyjny