Oh drogie perły…

Najnowsza płyta CD zespołu Cracow Singers, to premierowa prezentacja nieznanych dotąd kolęd, które zapisane zostały w cennych Kancjonałach, powstałych i przechowywanych od ponad 400 lat w Opactwie Benedyktynek w podkrakowskich Staniątkach.
Wybrane kolędy śpiewane są w zarówno po łacinie jak i w urodziwym bardzo –  języku staropolskim. Sam zapis nutowy stanowią oryginalne partytury, partytury z uzupełnieniami w obrębie np. jednego lub dwóch głosów oraz autorskie opracowania kolęd w stylu renesansowych pieśni wielogłosowych, bazujących na temacie chorałowym.

Dzieciątko się narodziło

Join us

auditions

Cracow Singers chamber choir invites singers (soprano, alto, tenor, bass) to collaborate with Polish and foreign conductors as part of national and international concerts and festivals.

We encourage you to fill out the recruitment form. Please complete all required fields.

Please attach to the form the documents to be assessed in the form of a link to an audio or audio-video recording or a link to the storage space where the documentation may be collected (the link must be without access restrictions). You can attach a CV in PDF or DOC, DOCX format to the form.

We reserve the right to contact and meet additional selected candidates.

Recruitment form